Apie mus

SIA Bean Bag Latvia yra šeimos įmonė, įkurta 2018 metų sausio 18 dieną. Idėja kilo dar 2014 metais ir visus šiuos metus buvo brandinama, kol tapo verslo galimybe. Viskas prasidėjo nuo to, kad panorome savo mažąją dukrelę Eniją pradžiuginti poilsiui ir žaidimams tinkamas fotelis, kuris būti lengvas ir saugus. Deja, 2014 metais Latvijoje neradome nieko tinkamo, todėl užsisakėme iš užsienio. Atsiųstas fotelis visiškai neatitiko mūsų lūkesčių, todėl, atsižvelgdami į savo norus, savo pačių jėgomis sukūrėme pirmąjį sėdmaišį.

Iš pradžių sėdmaišių gamybos procesas vyko bute ir kieme esančiame garaže. Laikui bėgant, sėdmaišių medžiagų asortimentas augo, tapo reikalingas didesnis plotas ir nebepakako vien tik mūsų jėgų. Šiuo metu esame gerokai ūgtelėję. Pufi Latvija komandą sudaro 5 žmonės. Gamybos vieta yra Uogrėje, Druvas gatvėje 8 380m2 dydžio patalpoje.

Mes džiaugiamės, kad kuriame tai, ką patys mėgstame!
Todėl mūsų produktai yra ryškūs, žaismingi, kokybiški ir kurti su meile.

 

Kodėl verta rinktis BeanBags4Rest sėdmaišius?

Spėkite tris kartus – kuris baldas leidžia į jį ,,įkristi” visa jėga, nebijant ką nors susilaužyti, kurio forma iškart prisitaiko prie jūsų kūno ir kurį be sunkumų galima nešioti po visus namus? Žinoma, tai yra sėdmaišiai arba pufai. Mes galvojame, kad patogiau būti negali!

Sėdmaišiai yra puikus pasirinkimas, jei svajojate apie patogų baldą. Jie yra visiškai saugūs, be sudėtingų, apsunkinančių konstrukcijų, paprasti ir elementarūs kaip du kart du. Lengvai prižiūrimi ir pritaikomi bet kokiame interjere. Naudojami įvairiapusiškai arba, kaip mėgstama dabar sakyti, daugiafunkciniai. Spalvoti ir trykštantys gyvenimo džiaugsmu pufai pasitarnaus ir namuose, ir viešose erdvėse bei renginiuose. Sėdmaišiai yra puikus draugas pavargusiems po ilgos darbo dienos, filmų mylėtojams su skanėstų dubeniu, jie aktyviai dalyvauja įvairiuose vakarėliuose arba užtikrina malonų popiečio snaudulį, puikiai dera oficialiuose renginiuose arba po atviru dangumi. Beveik kaip geriausias draugas, kuris kartu ir laimėje, ir varge, darbo metu ir poilsiaujant – toks yra pufas!

Svarbus privalumas – visi mūsų ,,sėdimi“ gaminiai yra personalizuojami su jūsų pasirinktu užrašu arba atvaizdu. Pasinaudokite šia galimybe, jei norite dovanoti sėdmaišį švenčių proga arba naudoti kaip vieną iš savo įmonės žinomumą skatinančių priemonių!