Kokybė

Elegantiški ir patvarūs audiniai

Sėdmaišiai siuvami iš elegantiškų, patvarių ir kokybiškų audinių: ekoodos (dirbtinės odos), poliesterio audinio su PVC sluoksniu (audinys su PVC), elegantiško baldinio ekoaudinio, kad sėdmaišiai tarnautų ilgus metus, būtų patogūs ir patiktų klientams.

Kad rastumėte būtent sau tinkamiausią ir maloniausią sėdmaišio spalvą, siūlome platų audinių spalvų pasirinkimą. Galimi 19 dirbtinės odos ir 17 poliesterio audinio su PVC sluoksniu bei 19 baldinio audinio spalvų tonų.

Visi siūlomi audiniai yra patikrinti laboratorijose ir pripažinti saugiais naudoti gamyboje.

Baldiniai audiniai yra gavęs EU Ecolabel ir OEKO-TEX® 100 sertifikatus, patvirtinančius, kad audiniai yra aukštos kokybės, jų sudėtyje nėra kenksmingų medžiagų ir yra draugiški aplinkai.

Kas yra OEKO-TEX® STANDARD 100 ir EU Ecolabel?

OEKO-TEX® STANDARD 100 standartas yra visuotinai pripažintas ekologinis standartas, kuriame pateiktos griežtos leistinų kenksmingų medžiagų kiekių normos tekstilės produkcijai bei tyrimų metodai. Jei tekstiliniam gaminiui suteiktas šis sertifikatas, tai reiškia, kad klientas gali pasitikėti ir būti tikras dėl tekstilinio gaminio saugumo bei nekenksmingumo žmogaus sveikatai.

Baldiniams audiniams suteiktas OEKO-TEX® 100 sertifikatas, patvirtinantis, kad audinys atitinka EKO-TEX® ekologinius reikalavimus, o tai reiškia, kad audinių sudėtyje nėra kenksmingų medžiagų.
Baldiniams audiniams suteiktas EU Ecolabel sertifikatas (EU Ecolabel Certificate), patvirtinantis, kad audiniai yra aukštos kokybės, patvarūs, draugiški žmogui ir aplinkui, lengvai perdirbami.

Kokybiškos dvigubos siūlės

Sėdmaišių gamybos proceso metu naudojami kokybiški drėgmei atsparūs poliesterio siūlai, skirti dirbtinei odai ir baldiniam audiniui.
Sėdmaišiams naudojame dvigubas siūles, kad būtų patvarūs, tarnautų ilgus metus ir džiugintų savininką! Kiekvieno sėdmaišio siūlė yra mūsų siuvėjos kruopštus ir tikslus darbas!

Dvigubas užtrauktukas

Sėdmaišio apačioje įsiūti du užtrauktukai, užtikrinantys dvigubą apsaugą, patogų naudojimą ir papildymą. Užtrauktukas su viduje paslėpta galvute, kad naudojimo metu neatsisegtų. Užtrauktukas paslėptas po audiniu, kad nesubraižytų grindų dangos.

Sėdmaišių užpildymas

Viena pagrindinių sėdmaišio dalių yra užpildas. Mūsų sėdmaišius pripildome mažomis, apie 3–5 mm putų polistireno granulėmis – tai geriausias sėdmaišių pripildymo sprendimas.

90% granulių sudėties sudaro oras, todėl, laikui bėgant ir naudojant pufą, granulės ,,sukrenta“ – subliūkšta ir sumažėja. Dėl šios priežasties bet kurį sėdmaišį po pirmųjų 9-12 mėnesių reikės papildyti. Intensyviai naudojant arba šokinėjant (sėdmaišio paskirtis yra poilsinė), sėdmaišį papildyti gali tekti ir greičiau – maždaug po 6 mėnesių. Tai, kaip gretai gali reikti papildyti sėdmaišį, priklauso nuo naudojimo dažnumo ir būdo. Pas mus galima įsigyti ir sėdmaišių papildo.